Eventy

Chcete oslavu rozjet ve velkém stylu? Nebo hledáte klidné místo pro posezení s přáteli? V každém případě jste na správné adrese. My v Urbanpub se můžeme pochlubit eventy většího i menšího rozsahu, tým odborníků složený nejen z provozního, produkce, ale také šéfkuchaře a špičkové obsluhy jsou připraveni předem splnit vše, na co si jen odvážíte pomyslet. Co máme za sebou?

Opening párty (pro 1000 hostů, s Vladimírem 518 jako hlavním hostem akce).GRAND-OPENING1


Halloweenská párty – při které tuhla krev v žilách a bavili se všichni přesně v duchu americké tradice. Nechyběly dýně, masky, nevynechali jsme při přípravě jediný detail.

DJ ALES SPIN


Koncert při příležitosti události vyhlášení Koleje Roku 2014 – Co dodat?


V prostorách Koley(e) jsme uspořádali koncert 4Students, který je vlajkovou akcí, která přesně ukázala, co vše jsme schopni pro studenty zorganizovat.


Letní Grill Párty jsou klasickou letní tradicí, od které nehodláme upustit. Přijďte ve vyhlášeném termínu, nebo si ji nechte zorganizovat na klíč přímo u nás, pod vedením zkušeného šéfkuchaře a jeho týmu. Vy se budete jen bavit.

DSC03407


Sledujte naše bleskové eventy, které přicházejí v překvapivých obdobích a stojí za to si je vychytat: Burger Mania, během které nabízíme všechny burgery z nabídky za 99 Kč. Díky této akci víme, že i sebelépe zásobená restaurace se dá vyjíst během okamžiku. Sledujte náš instagram i facebook a dozvíte se víc. Třeba se sejdeme už nad dalším burgerem doslova a do písmene za hubičku.